Муфта зовнішня різьба МНР - 50x1"

Муфта зовнішня різьба МНР - 50x1"
  • Модель: 50x1"
Рабочий диапазон
  • Диаметр - 50x1"
  • 55.00грн.

Фітинги для поліетиленових труб COS - практичне рішення для з'єднання труб в промислових і побутових системах водопостачання. Вироби забезпечують високу герметичність системи, показують відмінні експлуатаційні якості в трубопроводах під тиском.


Переваги Фітинги СO'S


Виготовляється на обладнанні європейського якості торгових марок ChenDe і HAITIAN

Виготовляється з матеріалів блок-сополимера пропілену з етиленом. Завдяки цьому фітінг має: високу ударну міцність (при низьких температурах) і високу еластичність; підвищену довготривалу термічну стабільність; стійкість до термоокислювального руйнування при експлуатації.

Світлостабілізуючі добавки фірми A. Schulman GmbH - Німеччина, що застосовуються у виробництві фітингів (не менше 2% від загальної маси), захищають їх не тільки від ультрафіолетового випромінювання, а також роблять фітінг стійкіше до хімічного впливу на нього пестицидів і різних добрив, що застосовуються в процесі вирощування рослин, чим збільшують термін її експлуатації.

У виробництві фітингів використовуються гумові кільця, які виготовляються з гуми МБС (масло-, бензостойкий), що застосовується для ущільнення різного роду промислових з'єднань, для прокладок в машинах, обладнанні і техніці, для з'єднання трубопроводів подачі холодної і гарячої води, в каналізаційних системах, для зниження дії ударних навантажень.

У зв'язку з появою на ринку труб, що виготовляються кустарним способом, які, найчастіше, не відповідають параметрам державних стандартів, (як правило, це не відповідність діаметрів труб) нами було розроблено універсальне кільце ущільнювача фитинга, яке монтується на труби з допуском плюс-мінус 0 , 8мм на діаметрі.

Продукція сертифікована